Na Motoarenie im. Mariana Rose w Toruniu w sobotę 20 lipca odbył się Finał European 125cc Youth Track Racing Cup, a dla zawodników, mechaników, gości oraz członków Jury spotkanie z naszym projektem #pzmdbamosrodowisko oraz #FIMfuturestars.

Moc wiedzy, zabawy oraz świetnych gadżetów i niespodzianek

Jak zawsze czekały zabawy oraz wspaniała i niepowtarzalna sesja autografowa dla uczestników zawodów.

Rozpoczęliśmy od pokazania mapy środowiskowej Motoareny. Nasi młodzi zawodnicy mieli za zadanie znalezienie i oznaczenie na niej ważnych punktów, np. myjni dla motocykli, pojemników na zużyty olej, itp.  

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki z logo FIM Future Stars oraz PZM Dbam o środowisko. Tak ubrani zawodnicy na murawie Motoareny w samo południe podpisywali swoje zdjęcia umieszczone na planszach - być może dla wielu była to pierwsza w życiu sesja autografowa. Otrzymali również w prezencie zestaw zdjęć do autografów. A następnie wszyscy uczestnicy zostali "uwiecznieni na tle ścianki promujacej zawody i wydarzenia #pzmdbamosrodowisko oraz #FIMfuturestars.

Udostępnilismy również 2 symulatory: motocykl zuzlowy oraz motocykl sportowy / wyścigowy. 

Nasz event został bardzo dobrze oceniony przez Jury zawodów.

Warto zapamiętac:

We are the first generation to know that we are destroying the planet. We are the last generation to be able to save the planet.

Jesteśmy pierwszym pokoleniem, które wie, że niszczy naszą planetę . Jesteśmy równiez ostatnim pokoleniem , które może ocalić naszą planetę . 

Komisje: