Komunikat nr 1/2014

Główna Komisja Sportów Popularnych i Turystyki  informuje, że w sezonie 2014 zgodnie z zatwierdzonym Kalendarzem Imprez:

1. Odbędzie się 7 rund eliminacyjnych TNMP, z których do klasyfikacji generalnej zaliczonych będzie 5 rund. Startowe w rundzie TNMP ustala się na kwotę 70 zł.

2.Odbędzie się 15 rund eliminacyjnych TPP plus runda finałowa. Startowe w rundzie finałowej ustala się na kwotę 50 zł. W rundach eliminacyjnych wysokość startowego ustala organizator.

3. Odbędzie się 8 rund eliminacyjnych NPP plus runda finałowa. Startowe w rundzie finałowej ustala się na kwotę 50 zł. W rundach eliminacyjnych wysokość startowego ustala organizator.

Wszystkie rundy TPP i NPP będą dofinansowane przez GKSPiT uwzględniając ilość załóg zakwalifikowanych do rundy finałowej. GKSPiT, analogicznie do sezonu 2013, postanowiła w sezonie 2015, premiować kluby – organizatorów rund pucharowych, których zawodnicy uzyskają prawo do startu w Finałach TPP i NPP sezonu 2014. Zdobywcy czołowych lokat w TPP i NPP wzorem lat ubiegłych uhonorowani zostaną atrakcyjnymi nagrodami.

Zobowiązuje się organizatorów rund TNMP, TPP i NPP w sezonie 2014 do przeprowadzenia wśród zgłaszających się uczestników imprez „Ankiety uczestnika imprez turystyczno-nawigacyjnych”.
 
Informację o ankiecie należy zamieścić w Regulaminie Uzupełniającym wraz z Formularzem Zgłoszenia jako elementy wymagane do udziału w imprezie. Wypełnione ankiety należy przesłać do GKSPiT wraz z wynikami imprez.

Ankieta, oraz zasady jej wypełnienia zamieszczona jest na stronie PZM:
http://www.pzm.pl/turystyka-turystyka-motorowa-zmotoryzowani-niepelnosprawni-nawigacja-samochodowa/ankieta-uczestnika

Informacje organizacyjne dot. sezonu 2015:
Kluby lub okręgi mają obowiązek zgłoszenia  organizacji rund TNMP w sezonie 2015 do końca listopada 2014 z podaniem miejsca i terminu rozgrywanych rund.
Kalendarz imprez oraz ilość rund zaliczanych do klasyfikacji generalnej TNMP w sezonie 2015, w poszczególnych konkurencjach, a także maksymalną wysokość startowego ustali i ogłasi komunikatem GKSPiT do końca stycznia 2015.

Główna Komisja Sportów Popularnych i Turystyki PZM
Warszawa, 01.02.2014 r.

Pobierz: 
ZałącznikWielkość
PDF icon komunikat12014.pdf117.87 KB
Komisje: