GKSPiT przypomina o zasadach punktacji i klasyfikacji zamieszczonych w Regulaminach Rund Finałowych TPP i NPP. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na zapis punktu 8.9 dotyczący załóg startujących w Mistrzostwach Polski:

(NPP) 8.9.    Załogom, w skład których wchodzą zawodnicy sklasyfikowani w ostatnich dwóch ukończonych sezonach na miejscach 1-8 w Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Polski lub Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski w konkurencji Nawigacja, zostanie odjętych 20 pkt. pucharowych za każdego z członków załogi spełniającego ten warunek.

(TPP) 8.9.    Załogom, w skład których wchodzą zawodnicy sklasyfikowani w ostatnich dwóch ukończonych sezonach na miejscach 1-8 w Turystyczno-Motorowych Mistrzostwach Polski lub Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski w konkurencji Turystyka, zostanie odjętych 20 pkt. pucharowych za każdego z członków załogi spełniającego ten warunek.

Załogi zakwalifikowane do startu w Finałach startują z dorobkiem punktowym uzyskanym w trzech najlepszych rundach kwalifikacyjnych.

Komisje: