ODWOŁANO

Data

07.07.2021 do 10.07.2021

Numer rundy i ranga

2 runda MPPZ/FIVA B

Lokalizacja zawodów / imprezy

-,
Polska

Informacje

Zgłoś się do imprezy (logowanie)
Zgłoś się do imprezy (bez logowania)

Z przykrością informujemy, że planowany na lipiec 43 Międzynarodowy Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, został odwołany. 

Poniżej znajduje się oświadczenie Komandora rajdu Jacka Balickiego:
Jako Komandor Międzynarodowych Beskidzkich Rajdów Pojazdów Zabytkowych z przykrością informuję, że zaplanowany w dniach 7 – 11.07. 2021r 43 Międzynarodowy Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych (II runda Mistrzostw Polski PZ) został w bieżącym roku odwołany.
Odwołanie naszej imprezy jest wynikiem nadal niepewnej sytuacji epidemicznej, co wiąże się z ograniczeniami w hotelach, restauracjach czy zgromadzeniu podczas Konkursu Elegancji. Jednocześnie Władze Miasta, czyli nasz Patron i współorganizator odwołał do końca sierpnia wszystkie większe imprezy.
Problemy ze sponsorami (czemu nie ma się co dziwić), bezpieczeństwo naszych zawodników, organizatorów i publiczności, jak również brak pełnej możliwości zorganizowania Rajdu na wysokim poziomie ( nie chcemy zawieść zaufania zawodników ) spowodował, że spotkamy się na naszym Rajdzie dopiero w roku przyszłym. Liczymy, że w roku przyszłym sytuacja w końcu się ustabilizuje i będziemy mogli spotkać się w szerokim międzynarodowym gronie i wspólnie prezentować się szerokiej publiczności podczas pokazów i przejazdów. 

Tresć oświadczenia w formacie PDF. 

Konkurencja

Lista załóg / List of crews