Samochody ciężarowe, naczepy i ciągniki

Jako pionierzy i twórcy assistance drogowego w Polsce, nie ograniczamy naszych usług jedynie do pomocy samochodom osobowym. Wraz ze specjalistami Polskiego Związku Motorowego oraz jego zagranicznych partnerów, opracowaliśmy specjalne programy assistance dla samochodów ciężarowych, ciągników i naczep, także tych specjalistycznych (np. chłodni) i o największych gabarytach.

Katalog świadczeń zawartych w pakietach dla samochodów ciężarowych jest każdorazowo przygotowywany z uwzględnieniem ich specyfiki oraz rodzaju transportowanego towaru. Świadomi wagi mobilności floty ciężarowej, przywiązujemy szczególną wagę do szybkości dojazdu naszej pomocy drogowej do miejsca zdarzenia oraz możliwości skutecznej naprawy przy drodze, wraz z pokryciem kosztów niezbędnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Nasza sieć usługodawców „truck” jest wyspecjalizowana w niesieniu pomocy samochodom ciężarowym oraz wyposażona w sprzęt niezbędny np. do podnoszenia lub wyciągania z rowów przewróconych pojazdów. Posiadamy również doświadczenie w przeładunku towaru, zapobiegającym jego zniszczeniu w razie awarii lub wypadku pojazdu.

Programy assistance dla samochodów ciężarowych wbogacone są także o świadczenia pomocy dla kierowcy, takie jak m.in.:

  • zakwaterowanie w hotelu,
  • pomoc medyczna,
  • pomoc prawna, administracyjna i finansowa,
  • usługi tłumacza,
  • pomoc informacyjna, wraz z przekazywaniem pilnych wiadomości.

Zakres świadczeń objętych programem w ramach assistance dla pojazdów ciężarowych jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnych oczekiwań naszych biznesowych partnerów.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage (krótko i długoterminowe, indywidualne i rodzinne) oraz ubezpieczenie assistance (w ofercie krótkoterminowe assistance zagraniczne!). Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na tej stronie pod Karta PZM.

Dla naszych stałych klientów proponujemy roczne kompleksowe ubezpieczenie assistance Pomoc PZM . Oferta obejmuje assistance domowe, infolinię i assistance medyczne, organizację wynajmu pojazdu i usługi rzeczoznawcy PZM więcej tutaj

Przypominamy, że Kluby będące organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych, caravaningowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, mogą skorzystać z unikalnych programów ubezpieczeniowych OC (dobrowolne) i NNW przygotowanych na prośbę Związku przez towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy też, że Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych Klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: