Rejestracja szkód

Na życzenie towarzystw ubezpieczeń świadczymy usługi rejestracji szkód ubezpieczeniowch. Zależnie od preferencji naszego biznesowego partnera szkody mogą być rejeststrowane bezpośrednio w należącym do niego systemie informatycznym bądź w systemie SOS PZMOT – w takim przypadku gwarantujemy niezwłoczne, automatyczne przekazanie informacji o zarejestrowanej szkodzie do towarzystwa ubezpieczeń, za pośrednictwem uzgodnionego protokołu transmisji danych.

W ramach usługi rejestracji szkód zapewniamy obsługę przez wykwalifikowanych i przeszkolonych konsultantów Centrum Pomocy, gotowych do profesjonalnego przyjęcia zgłoszenia przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Na życzenie udostępniamy również dedykowany numer telefoniczny, pod który przekierowywani zostają Klienci pragnący zgłosić szkodę.

Partnerzy, na rzecz których rejestrujemy szkody, otrzymują od nas regularne raporty lub – jeżeli preferują taką opcję – udostępniamy im możliwości samodzielnego generowania dowolnych statystyk i raportów w systemie operacyjnym SOS PZMOT.

Na życzenie przeprowadzamy również badania satysfakcji Klientów oparte na wielowymiarowych narzędziach statystycznych.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Z przyjemnością informujemy, że na prośbę ZG PZM towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group przygotowało dla Klubów będących organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, unikalne programy ubezpieczeniowe OC i NNW. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy, iż Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.

Zachęcamy także osoby indywidualne do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie assistance i ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage. Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na stronie Karta PZM .
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: