Partnerzy za granicą

PZM świadczy usługi pomocy za granicą m.in. w oparciu o sieć Astrum Assistance Alliance, do której przynależy.

Astrum Assistance Alliance jest aliansem firm assistance, którego członkami są m.in. EuroCross International, Roland Assistance, SOS International, Fidelia Assistance oraz Mobi24. Dzięki połączeniu swoich mocnych pozycji na lokalnych rynkach oraz wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług assistance, członkowie Astrum Assistance Alliance stworzyli międzynarodową sieć pomocy o innowacyjnych i globalnych rozwiązaniach, której priorytetem jest szybka i efektywna pomoc Klientom w każdej sytuacji.

Założyciele Astrum Assistance Alliance to wysokiej jakości firmy assistance, z wiodącą obecnością w wielu krajach na całym świecie, świadczące usługi pomocy na rzecz ponad 40 milionów użytkowników z ponad 20 różnych krajów.

Członkowie grupy Astrum posiadają lokalne placówki w 10 różnych krajach, zaś ponad 100.000 lokalnych i międzynarodowych usługodawców oraz agentów dba o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów na całym świecie.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage (krótko i długoterminowe, indywidualne i rodzinne) oraz ubezpieczenie assistance (w ofercie krótkoterminowe assistance zagraniczne!). Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na tej stronie pod Karta PZM.

Przypominamy, że Kluby będące organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych, caravaningowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, mogą skorzystać z unikalnych programów ubezpieczeniowych OC (dobrowolne) i NNW przygotowanych na prośbę Związku przez towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy też, że Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych Klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: