Likwidacja szkód komunikacyjnych

Świadczenie przez SOS PZMOT usług likwidacji szkód komunikacyjnych jest możliwe dzięki ogólnopolskiej, liczącej ponad tysiąc dwieście osób, sieci koordynowanych przez Centrum Pomocy licencjonowanych rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego oraz doświadczonych likwidatorów szkód.

Specjalistyczny system informatyczny przeznaczony do likwidacji szkód komunikacyjnych sprawia, że proces ten jest w pełni zautomatyzowany, szybki i efektywny. W ramach usługi likwidacji szkody zapewniamy:

  • dokonanie inspekcji uszkodzonego pojazdu we wskazanym miejscu,
  • wycenę szkody w oparciu o system Audatex, Eurotax, InfoExpert,
  • wypłatę odszkodowania lub pokrycie kosztów naprawy pojazdu,
  • sporządzenie dokumentacji w formie tradycyjnej i elektronicznej.

Zakres usługi likwidacji szkody oraz przebieg zlecanych nam prac podlega indywidualnym negocjacjom i zależy wyłącznie od potrzeb i oczekiwań naszych biznesowych partnerów.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Z przyjemnością informujemy, że na prośbę ZG PZM towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group przygotowało dla Klubów będących organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, unikalne programy ubezpieczeniowe OC i NNW. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy, iż Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.

Zachęcamy także osoby indywidualne do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie assistance i ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage. Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na stronie Karta PZM .
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: