Deklaracja jakości

PZM od wielu lat świadczy usługi na rzecz Klientów korporacyjnych i indywidualnych, w tym także członków narodowych klubów motorowych i turystycznych w Europie. Wraz z nimi współtworzy największą europejską sieć pomocy, identyfikowaną przede wszystkim poprzez wysoką jakość i kompleksowość oferowanych usług.

Rosnące oczekiwania użytkowników pojazdów oraz nasilająca się konkurencja krajowa i zagraniczna powodują, że to właśnie jakość świadczonych usług stała się dziś kryterium decydującym w dłuższej perspektywie o wynikach firmy oraz jej sukcesie rynkowym. PZM dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania swoich klientów oraz partnerów, zarówno na etapie opracowywania zindywidualizowanej oferty, jak też w toku bieżącej współpracy.

Wszelkie działania podejmowane przez PZM w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług zostały ujęte w jednolity System Zarządzania Jakością. System ten jest częścią Polityki Jakościowej stanowiącej centralny element strategii rozwoju firmy, integrujący wszystkie jej funkcje wokół zasadniczego celu – świadczenia usług zgodnych z oczekiwaniami ich beneficjentów.

Tomasz Domagalski
Prezes Zarządu

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Zachęcamy wszystkich Członków Klubów zrzeszonych w PZM, do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage (krótko i długoterminowe, indywidualne i rodzinne) oraz ubezpieczenie assistance (w ofercie krótkoterminowe assistance zagraniczne!).Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są na tej stronie pod Karta PZM lub Assistance, a także na stronach: www.sospzmot.pl i assistance.pzm.pl.

Dla stałych klientów Spółek PZM proponujemy roczne kompleksowe ubezpieczenie assistance Pomoc PZM . Oferta obejmuje assistance domowe, infolinię i assistance medyczne, organizację wynajmu pojazdu i usługi rzeczoznawcy PZM więcej informacji patrz tutaj

Przypominamy, że Kluby będące organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych, caravaningowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, mogą skorzystać z unikalnych programów ubezpieczeniowych OC (dobrowolne) i NNW przygotowanych na prośbę Związku przez towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy też, że Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych Klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, towarzystwo INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: