Ciągłe doskonalenie

Ciągłe doskonalenie jest na stałe wpisane w funkcjonowanie i rozwój PZM

W celu systematycznej poprawy jakości świadczonych usług oraz efektywności procesów zachodzących wewnątrz firmy zaprojektowany został system działań, obejmujący przede wszystkim:

  • okresowy przegląd Polityki Jakościowej oraz przyjętych i realizowanych celów jakościowych,
  • systematyczne przeprowadzanie audytów jakościowych,
  • bieżącą i okresową analizę uzyskiwanych wskaźników jakościowych,
  • podejmowanie działań zapobiegawczych i w razie potrzeby – naprawczych.

Zgodnie z istotą ciągłego doskonalenia, w doskonalenie usług i procesów zachodzących w SOS PZMOT włączeni są wszyscy pracownicy firmy, niezależnie od stanowiska i zakresu wykonywanych przez nich obowiązków. Taka polityka sprawia, że SOS PZMOT jest dziś organizacją otwartą na potencjał tkwiący w ludziach, uczącą się i szybko dostosowującą do dynamicznych zmian otoczenia.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage (krótko i długoterminowe, indywidualne i rodzinne) oraz ubezpieczenie assistance (w ofercie krótkoterminowe assistance zagraniczne!). Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na tej stronie pod Karta PZM.

Przypominamy, że Kluby będące organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych, caravaningowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, mogą skorzystać z unikalnych programów ubezpieczeniowych OC (dobrowolne) i NNW przygotowanych na prośbę Związku przez towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy też, że Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych Klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: