Inspekcje pojazdów

PZM cieszy się pozycją lidera na rynku usług i rozwiązań przeznaczonych dla towarzystw ubezpieczeń działających w systemie direct. Jednym z takich rozwiązań jest usługa tzw. inspekcji casco, którą wykonujemy dzięki ogólnopolskiej sieci inspektorów koordynowanych przez nasze Centrum Pomocy.

Inspekcja casco polega na weryfikacji stanu pojazdu obejmowanego ubezpieczeniem auto-casco w systemie direct. W ramach tej usługi:

  • dokonujemy oględzin pojazdu w miejscu i czasie dogodnym dla Klienta,
  • ustalamy stan techniczny pojazdu, stanowiący podstawę do określenia wartości przedmiotu ubezpieczenia,
  • weryfikujemy dokumenty pochodzenia pojazdu,
  • wykonujemy dokumentację fotograficzną pojazdu oraz dokumentów.

Proces wymiany danych z towarzystwem ubezpieczeń jest całkowicie zautomatyzowany i bezpieczny, a poprzez naszą nowoczesną plaftormę informatyczną nasi partnerzy zyskują dostęp on-line do statusu poszczególnych inspekcji. Czas wykonania usługi zależy od indywidualnie przyjętych ustaleń – w praktyce większość inspekcji wykonujemy w terminie nie przekraczającym 3 dni.

Biznes: 
Share

Jaką prowadzisz działalność?

Prosimy o wskazanie typu prowadzonej działalności. Pomoże nam to przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną ofertę.

Kontakt

Polski Związek Motorowy "Autotour" sp. z o.o.
ul. Górczewska 228F
01-460 Warszawa

Telefon: 22 5328422

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie lub zgłosić uwagę, skorzystaj z poniższego formularza:


Stacje Kontroli Pojazdów:
Województwo:
Stacje Obsługi Pojazdów:
Województwo:
Rzeczoznawcy PZM, samochodowi, opinie i wyceny:
Województwo:
Ośrodki Szkolenia Kierowców, prawo jazdy i doskonalenie techniki jazdy:
Województwo:
Bony INTERRISK TU S.A. VIG:
Menu:
Zwieranie ubezpieczeń:
Województwo:
Ubezpieczenia – oferty specjalne
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty internetowej na ubezpieczenie turystyczne Bon Voyage (krótko i długoterminowe, indywidualne i rodzinne) oraz ubezpieczenie assistance (w ofercie krótkoterminowe assistance zagraniczne!). Bliższe informacje o wszystkich ww. ubezpieczeniach dostępne są także na tej stronie pod Karta PZM.

Dla naszych stałych klientów proponujemy roczne kompleksowe ubezpieczenie assistance Pomoc PZM . Oferta obejmuje assistance domowe, infolinię i assistance medyczne, organizację wynajmu pojazdu i usługi rzeczoznawcy PZM więcej tutaj

Przypominamy, że Kluby będące organizatorami wszelkich imprez samochodowych, motocyklowych, caravaningowych oraz spotkań rekreacyjno-sportowych, mogą skorzystać z unikalnych programów ubezpieczeniowych OC (dobrowolne) i NNW przygotowanych na prośbę Związku przez towarzystwo ubezpieczeń INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group. Oba programy są atrakcyjne cenowo i umożliwiają Klubom wybór wariantu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom – więcej informacji patrz tutaj.

Przypominamy też, że Klubom zrzeszonych w PZM, a także członkom tych Klubów i ich pracownikom oraz pracownikom wszystkich struktur organizacyjnych PZM, INTERRISK TU S.A. Vienna Insurance Group oferuje kompleksowe ubezpieczenie DOM MAX ze specjalną zniżką w wysokości 30%. Ubezpieczenie to dostępne jest w Spółkach PZM będących agentami INTERRISK TU S.A. VIG i w oddziałach INTERRISK.
Biura Obsługi Turystycznej:
Województwo:
Winiety:
Województwo: