Część zasadnicza | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
2 runda: 6 kwietnia 2014 (niedziela) | ||||||
POLONIA BYDGOSZCZ | SC Lokomotiv Daugavpils | 57 | : |
33
|
||
Pobierz: Bydgoszcz | ||||||
1 runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | POLONIA BYDGOSZCZ | 46 | : | 44 | ||
PGE Marma Rzeszów | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 55 | : | 35 | ||
GKM Grudziądz | CARBON START GNIEZNO | 43 | : | 46 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | KMŻ Lublin | 45 | : | 45 | ||
Pobierz: Rybnik Rzeszów Grudziądz Daugavpils |
||||||
2 runda: 21 kwietnia 2014 (poniedziałek) | ||||||
KMŻ Lublin | PGE Marma Rzeszów | 45 | : | 45 | ||
CARBON START GNIEZNO | „ŻKS ROW Rybnik” | 60 | : | 30 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | GKM Grudziądz | 58 | : | 32 | ||
Pobierz: Lublin Gniezno Łódź | ||||||
27 kwietnia (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
3 runda: 4 maja 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | CARBON START GNIEZNO | 41 | : | 49 |
|
|
PGE Marma Rzeszów | „ŻKS ROW Rybnik” | 62 | : | 28 | ||
GKM Grudziądz | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 53 | : | 37 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 52 | : | 37 | ||
Pobierz: Lublin Rzeszów Grudziądz Daugavpils | ||||||
4 runda: 11 maja 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | GKM Grudziądz | 44 | : | 46 | ||
CARBON START GNIEZNO | SC Lokomotiv Daugavpils | 47 | : | 43 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | KMŻ Lublin | 51 | : | 39 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | PGE Marma Rzeszów | 40 | : | 50 | ||
Pobierz: Rybnik Gniezno Łódź Bydgoszcz | ||||||
18 maja (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
5 runda: 25 maja 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 48 | : | 42 | ||
PGE Marma Rzeszów | GKM Grudziądz | 54 | : | 36 | ||
CARBON START GNIEZNO | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 48 | : | 42 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | „ŻKS ROW Rybnik” | 54 | : | 36 | ||
Pobierz: Lublin Rzeszów Gniezno Daugavpils | ||||||
6 runda: 1 czerwca 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 45 | : | 45 | ||
PGE Marma Rzeszów | SC Lokomotiv Daugavpils | 69 | : | 21 | przełożony na 30.05.2014 | |
GKM Grudziądz | KMŻ Lublin | 44 | : | 46 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | CARBON START GNIEZNO | 57 | : | 33 | ||
Pobierz: Rybnik Rzeszów Grudziądz Bydgoszcz | ||||||
7 runda: 8 czerwca 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | „ŻKS ROW Rybnik” | 53 | : | 37 | ||
CARBON START GNIEZNO | PGE Marma Rzeszów | 51 | : | 39 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 52 | : | 38 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | GKM Grudziądz | 42 | : | 48 | ||
Pobierz: Lublin Gniezno Łódź Daugavpils | ||||||
8 runda: 15 czerwca 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | KMŻ Lublin | 48 | : | 42 | ||
PGE Marma Rzeszów | CARBON START GNIEZNO | 64 | : | 26 | ||
GKM Grudziądz | SC Lokomotiv Daugavpils | 58 | : | 31 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 54 | : | 36 | ||
Pobierz: Rybnik Rzeszów Grudziądz Bydgoszcz | ||||||
19 czerwca (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
9 runda: 22 czerwca 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | GKM Grudziądz | 40 | : | 50 | przełożone na 7.07.2014, przełozone na 20.07.2014 | |
CARBON START GNIEZNO | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 52 | : | 38 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | „ŻKS ROW Rybnik” | 43 | : | 47 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | PGE Marma Rzeszów | 50 | : | 40 | przełozone na 11.07.2014 | |
Pobierz wyniki: Lublin Gniezno Łódź Daugavpils | ||||||
10 runda: 29 czerwca 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | SC Lokomotiv Daugavpils | 53 | : | 37 | przełożone na 13.07.2014 | |
GKM Grudziądz | PGE Marma Rzeszów | 50 | : | 40 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | CARBON START GNIEZNO | 55 | : | 35 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | KMŻ Lublin | 50 | : | 40 | ||
Pobierz wyniki: Rybnik Grudziądz Łódź Bydgoszcz | ||||||
13 lipca (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
11 runda: 3 sierpnia 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 34 | : | 56 | ||
PGE Marma Rzeszów | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 57 | : | 33 | ||
GKM Grudziądz | „ŻKS ROW Rybnik” | 51 | : | 37 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | CARBON START GNIEZNO | 53 | : | 37 | ||
Pobierz wyniki: Lublin Rzeszów Grudziądz Daugavpils | ||||||
12 runda: 10 sierpnia 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | PGE Marma Rzeszów | 48 | : | 42 | ||
CARBON START GNIEZNO | KMŻ Lublin | 53 | : | 36 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | SC Lokomotiv Daugavpils | 59 | : | 31 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | GKM Grudziądz | 48 | : | 42 | ||
Pobierz wyniki: Rybnik Gniezno Łódź Bydgoszcz | ||||||
13 runda: 24 sierpnia 2014 (niedziela) | ||||||
„ŻKS ROW Rybnik” | CARBON START GNIEZNO | 68 | : | 22 | ||
PGE Marma Rzeszów | KMŻ Lublin | 49 | : | 41 | przełożone na 31.08.2014 | |
GKM Grudziądz | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 46 | : | 44 | ||
SC Lokomotiv Daugavpils | „POLONIA BYDGOSZCZ” | 57 | : | 33 | przełożone na 29.08.2014 | |
Pobierz wyniki: Rybnik Rzeszów Grudziądz Daugavpils | ||||||
31 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
14 runda: 7 września 2014 (niedziela) | ||||||
KMŻ Lublin | SC Lokomotiv Daugavpils | 42 | : | 48 | ||
CARBON START GNIEZNO | GKM Grudziądz | 38 | : | 52 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | PGE Marma Rzeszów | 47 | : | 43 | ||
„POLONIA BYDGOSZCZ” | „ŻKS ROW Rybnik” | 58 | : | 32 | ||
Pobierz wyniki: Lublin Gniezno Łódź Bydgoszcz | ||||||
11 września (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
Część finałowa | ||||||
1 runda finałowa: 14 września 2014 (niedziela) | ||||||
CARBON START GNIEZNO | PGE Marma Rzeszów | 34 | : | 56 | ||
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | GKM Grudziądz | 48 | : | 42 | ||
Pobierz wyniki: Gniezno Łódź | ||||||
18 września (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
2 runda: 21 września 2014 (niedziela) | ||||||
PGE Marma Rzeszów | CARBON START GNIEZNO | 61 | : | 28 | przełożone na 25.09.2014 | |
GKM Grudziądz | Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź | 47 | : | 43 | przełożone na 24.09.2014 | |
Pobierz wyniki: Rzeszów Grudziądz | ||||||
26 września (piątek) - data rezerwowa | ||||||
3 runda finałowa: 28 września 2014 (niedziela) | ||||||
Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź | PGE Marma Rzeszów | 48 | : | 42 | ||
Pobierz wyniki: Łódź | ||||||
3 października (piątek) - data rezerwowa | ||||||
4 runda finałowa: 5 października 2014 (niedziela) | ||||||
PGE Marma Rzeszów | Klub Żużlowy "Orzeł" Łódź | 55 | : | 35 | ||
Pobierz wyniki: Rzeszów | ||||||
12 października (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
uwaga do części finałowej:
ze względu na uwarunkowania wyższe, takie jak: zawody FIM lub FIM Europe, niedostępność stadionu, zgłoszona przez właściciela obiektu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, może nastąpić zmiana gospodarzy w dwumeczu z udziałem zainteresowanej drużyny
- Archiwum