eliminacje MIMP – Bydgoszcz, Rybnik 10.07.2014 r.
eliminacje MIMP – Rzeszów 18.07.2014 r.
Podajemy numery startowe zawodników:
BYDGOSZCZ
|
1
|
Szymon Woźniak
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
2
|
Rafał Karczmarz
|
KS Stal Gorzów
|
3
|
Karol Jóźwik
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
4
|
Bartosz Bietracki
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
5
|
Oskar Polis
|
SCKM Włókniarz Częstochowa
|
6
|
Piotr Pawlicki
|
Unia Leszno SSA
|
7
|
Hubert Łęgowik
|
SCKM Włókniarz Częstochowa
|
8
|
Michał Piosicki
|
Unia Leszno SSA
|
9
|
Kamil Adamczewski
Kacper Gomólski
|
ZKŻ SSA
Unia Tarnów ŻSSA
|
10
|
Sebastian Niedźwiedź
|
RKS Kolejarz Rawicz
|
11
|
Adam Strzelec
|
ZKŻ SSA
|
12
|
Denis Niedzielski
|
GKM SA
|
13
|
Krystian Pieszczek
|
GKS Wybrzeże SA
|
14
|
Paweł Przedpełski
|
KST UNIBAX SA
|
15
|
Oskar Ajtner Gollob
|
KST UNIBAX SA
|
16
|
Dominik Kossakowski
|
GKS Wybrzeże SA
|
R1
|
Dawid Krzyżanowski
|
KST UNIBAX SA
|
R2
|
Szymon Grobelski
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
Do Finału w Gorzowie awansuje 6 zawodników
RZESZÓW
|
1
|
Łukasz Sówka
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
2
|
Mateusz Wieczorek
|
KSM Krosno
|
3
|
Krystian Rempała
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
4
|
Marco Gaschka
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
5
|
Dawid Wawrzyniak
|
Start Gniezno SA
|
6
|
Marcin Nowak
|
GKM SA
|
7
|
Patryk Dolny
|
WTS SA
|
8
|
Adrian Gała
|
Start Gniezno SA
|
9
|
Arkadiusz Madej
|
SKMŻ Lublin
|
10
|
Daniel Kaczmarek
|
Unia Leszno SSA
|
11
|
Adrian Cyfer
|
Stal Gorzów Wielkopolski SA
|
12
|
Damian Dróżdż
|
KŻ Kolejarz Opole
|
13
|
Artur Czaja
|
SCKM Włókniarz Częstochowa
|
14
|
Kacper Gomólski
Kamil Adamczewski
|
Unia Tarnów ŻSSA
ZKŻ SSA
|
15
|
Rafał Malczewski
|
SCKM Włókniarz Częstochowa
|
16
|
Mateusz Borowicz
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
R1
|
Artur Cyło
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
R2
|
Przemysław Portas
|
SCKM Włókniarz Częstochowa
|
Do Finału w Gorzowie awansuje 5 zawodników i 1 rezerwowy
RYBNIK
|
1
|
Kacper Woryna
|
SŻKS ROW Rybnik
|
2
|
Mike Trzensiok
|
WTS SA
|
3
|
Alex Zgardziński
|
ZKŻ SSA
|
4
|
Patryk Malitowski
|
WTS SA
|
5
|
Bartosz Smektała
|
Unia Leszno SSA
|
6
|
Oskar Bober
|
GKM SA
|
7
|
Tobiasz Musielak
|
Unia Leszno SSA
|
8
|
Mateusz Rujner
|
GKM SA
|
9
|
Maksym Drabik
|
CKM Włókniarz SA
|
10
|
Filip Marach
|
ŻKS Ostrovia
|
11
|
Ernest Koza
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
12
|
Marcin Wawrzyniak
|
ŻKS Ostrovia
|
13
|
Oskar Fajfer
|
KST UNIBAX SA
|
14
|
Łukasz Kaczmarek
|
Stal Gorzów Wielkopolski SA
|
15
|
Arkadiusz Pawlak
|
KŻ Victoria Piła
|
16
|
Bartosz Zmarzlik
|
Stal Gorzów Wielkopolski SA
|
R1
|
Kamil Wieczorek
|
SŻKS ROW Rybnik
|
R2
|
Arkadiusz Potoniec
|
ZKŻ SSA
|
Do Finału w Gorzowie awansuje 5 zawodników i 1 rezerwowy.