Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy

Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs organizowany przez Polski Związek Motorowy. Wspólny lunch i możliwość poćwiczenia w parku trampolin pozostawiły niezapomniane wrażenia na Katarzynie Suchorzewskiej.

29-letnia kibicka urodzona w Ostrowie Wielkopolskim, obecnie mieszkająca w Warszawie, wygrała cztery zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja rozegrane zostanie na PGE Narodowym, a przede wszystkim miała możliwość spotkania z uczestnikiem tych zawodów, Piotrem Pawlickim.

Żużlowiec FOGO Unii Leszno i reprezentant Polski przyjechał specjalnie z tego powodu na warszawską Wolę, aby spotkać się z Katarzyną Suchorzewską. Ta przygotowała dla niego zwycięski konkursowy lunch, czyli ciasto francuskie ze szpinakiem i serem pleśniowym, łososia pieczonego z soczewicą oraz ciasto marchewkowe.

- Gość w dom, to zawsze przecież dodatkowa motywacja do posprzątania - żartowała Katarzyna Suchorzewska przed wizytą Piotra Pawlickiego. - Spośród wszystkich kibiców na stadionie to ja będę najmocniej trzymała za Piotra kciuki podczas PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND! Doskonale pamiętam też moment, w którym niesamowicie mi zaimponował zostając jednocześnie moim ulubionym żużlowcem. Było to rok temu na PGE Narodowym, kiedy po trzech sobotnich upadkach następnego dnia reprezentował Polskę w rywalizacji z Resztą Świata. Mocny z niego gość! - dodała.

- Chociaż jestem generalnie na diecie i przez cały czas monitoruję specjalnym urządzeniem stan wytrenowania i poziom kalorii, to oczywiście zrobiłem wyjątek, bo jedzenie było zdrowe, a co najważniejsze szybko udało mi się przeprowadzić z Kasią trening - powiedział Piotr Pawlicki, któremu bardzo spodobało się w parku trampolin Hangar 646.

- Niesamowite miejsce, miałem okazję się spocić i potrenować, a czasami praktycznie "polatać" - podsumował spotkanie zawodnik.

Piotr Pawlicki tradycyjnie, bo czyni tak już trzeci rok z rzędu, odwiedził redakcję Radia ZET, gdzie udzielił obszernego wywiadu red. Michałowi Korościelowi i nagrał m.in. życzenia dla radiosłuchaczek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Blisko sześciogodzinny pobyt w Warszawie był związany z promocją PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. To kolejne z działań Polskiego Związku Motorowego przed majowym turniejem. Przypomnijmy, że bardzo aktywny dzień na Zimowym Narodowym w grudniu spędzili Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i właśnie Piotr Pawlicki.

Pod koniec stycznia Bartosz Zmarzlik odwiedził siedziby pięciu stołecznych radiowych i prasowych redakcji sportowych, a Patryk Dudek w lutym zapoczątkował akcję "Z minitoru na PGE Narodowy", wręczając zaproszenie na zawody młodemu żużlowcowi z Bydgoszczy.

W marcu, kwietniu i maju na kibiców czeka jeszcze kilka niespodzianek związanych z przygotowaniami do PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Święto speedwaya w Warszawie. Zapraszamy na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland
13 maja gwiazdy światowego żużla spotkają się na PGE Narodowym w Warszawie,... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2016 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
Konferencja prasowa dot. FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie
Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową związaną z organizacją... więcej
Bracia Tyburscy pojadą na PGE Narodowy dla Janowskiego i Zmarzlika
Paweł i Bartosz Tyburscy reprezentujący GKŻ Wybrzeże Gdańsk dołączyli do grona... więcej
Filip Nizgorski będzie trzymał kciuki za Bartosza Zmarzlika
Filip Nizgorski reprezentujący na co dzień SSM Stal Toruń, a wychowany w klubie... więcej
Pierwszy sprawdzian obrońców pucharu w tym roku
2 kwietnia br. na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze... więcej
Pierwsze Grand Prix dla juniora z Częstochowy
Mateusz Świdnicki to kolejny junior zaproszony na PZM Warsaw FIM SGP of Poland... więcej
Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy
Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs... więcej
Mecz Polska - Reszta Świata w Zielonej Górze
Polski Związek Motorowy powołuje na Mecz Reprezentacji: Polska – Reszta... więcej
Bracia Fajferowie będą kibicować Zmarzlikowi i Pawlickiemu
Bracia Jacek i Wojciech Fajferowie pojadą 13 maja na PZM Warsaw FIM SGP of... więcej

Strony

- Archiwum

Strony